KontaktBlog     JPK   Programy   Druczek®   Fakturzysta®   Warsztat   Podatki   Branżowe   · Co nowego? · Pobierz!   Zadzwoń   KUP!   Zaloguj się!  

Nowa oferta Abonamentu Serwisowego pomaga poradzić sobie z wymogiem fakturowania elektronicznego, tworzeniem e-deklaracji, a przede wszystkim importem, eksportem i tworzeniem plików JPK. Potrzebujesz tej usługi, jeśli chcesz zapewnić sobie gwarancję wsparcia w razie problemów. Zgłoszenia od posiadaczy abonamentu mają priorytet. W przypadku innych zgłoszeń oferujemy rozliczenia za pojedyncze usługi, niestety ich czas realizacji może być wydłużony.

Abonament
Standard
Abonament
Premium
bez
abonamentu
czas trwania pierwszy rok od zakupu
lub wznowienia licencji
odpłatnie na 1 rok
od daty zakupu
w przypadku licencji
dłuższych niż roczne
aktualizacja internetowa udostępniająca nowe funkcjonalności
tworzenie nowych dokumentów
podstawowa pomoc techniczna przez NAPISZ DO JZK
zgłoszenia rozszerzone, wymagające pracy programisty lub technika odpłatnie ✔*
podstawowe generowanie plikow JPK zgodnie z ustawą
możliwość zakupu opcji Kopia Elektroniczna EJ JPK
możliwość zakupu opcji Kopia Elektroniczna EJ Plus
możliwość zakupu opcji JPK Plus
dostęp do modułu Administrator
usługa Gwarancja JPK™ odpłatnie
odpłatność w standardzie wyceń teraz

wznowienie?
zaloguj się

Zgłoszenia od posiadaczy abonamentu mają priorytet. W przypadku innych zgłoszeń oferujemy rozliczenia za pojedyncze usługi, niestety ich czas realizacji może być wydłużony. Niezależnie od problemu, nikogo nie zostawiamy bez pomocy i porady, niestety pozostałe zgłoszenia rozpatrywane są w ostatniej kolejności.

Kupując licencję masz pewność, że stoi za nią firma z odpowiednim zapleczem. Zobacz, dlaczego to ważne i czym odróżniamy się od innych firm.

Zamów teraz Abonament Serwisowy Premium albo zaloguj się w Panelu klienta, aby szybciej wprowadzić zamówienie i uzyskać cenę obniżoną. Cena obniżona dostępna jest po zalogowaniu przez okres do 30 dni od daty zakupu lub wznowienia licencji. Abonament można kupić w dowolnym momencie w cenie standardowej. Abonament można zamówić w tej cenie wyłącznie elektronicznie.

Możesz także wykupić pojedyncze usługi. Realizacja następuje w ciągu 14 dni od zaksięgowaniu płatności, chyba że problem wymaga dłuższej analizy. W przypadku nawału zgłoszeń lub ważnych przyczyn możemy nie być w stanie zrealizować zamówienia, w takim wypadku zwracamy opłatę. * W standardzie Abonamentu Serwisowego Premium do 3 godzin rocznie, kolejne godziny odpłatnie.

© Studio JZK programy komputerowe, 1992-2018
© Studio JZK sp. z o.o. 2012-2018
Wszelkie prawa zastrzeżone.https://www.jzk.pl/abonament