Studio JZK     Druczek   Warsztat   Serwis   Majster   Fakturzysta   Rolnik   Hotel   Restauracja   Lokator   Kancelaria   Mecenas   Szkoła   Gabinet   Gabinet Dental  
  OPIS PROGRAMU    MODUŁY    ZRZUTY    CENNIK    ZAMÓW    POBIERZ  ·   KONTAKT 

Mecenas

Program do obsługi radcy prawnego, adwokata, notariusza lub kancelarii prawnej
Druczek® + sprawy · sądy · prokuratury · komornicy · strony · wycena · rozliczenia · korespondencja

Nowy program, przygotowywany ściśle z myślą o zawodach prawniczych. Podstawową funkcjonalnością programu Mecenas JZK® jest rejestrowanie, prowadzenie i rozliczanie spraw majątkowych i karnych, przed różnymi urzędami, w różnych instancjach. Dostępne jest szczegółowe rozliczenie wynagrodzenia do każdej sprawy, w oparciu o stawki godzinowe, urzędowe lub stawki umowne.

W programie Mecenas JZK® dostępny jest także urzędowy rejestr poświadczeń, pozwalający na wykonywanie i rejestrowanie poświadczonych odpisów i kopii dokumentów.

Wsparciem w codziennej pracy są bazy teleadresowe sądów, prokuratur i innych instytucji. Program posiada także wbudowaną pełną bazę kodów pocztowych wraz z wygodnym wyszukiwaniem.


W przypadku prowadzenia spraw dotyczących osób prowadzących działalność gospodarczą, nieocenioną pomocą jest dostęp on-line do autorskiego serwisu RegonOnline.pl, pozwalający na błyskawiczne sprawdzenie aktualnego statusu przedsiębiorcy w CEiDG, KRS i innych rejestrach urzędowych.

Program Mecenas JZK® umożliwia także sprawne prowadzenie spraw biurowych, ze szczególnym naciskiem na korespondencję papierową w oparciu o tradycyjny dziennik korespondencji wychodzącej i przychodzącej. Można łatwo drukować koperty, nalepki adresowe, etykiety na przesyłki etc.

Program Mecenas JZK® został przygotowany z myślą o prawnikach prowadzących prywatną praktykę, stąd położyliśmy duży nacisk na standardowe funkcje obsługi małej firmy, w tym oczywiście fakturowanie i drukowanie paragonów fiskalnych, co odbywa się całkowicie automatycznie.

Doświadczenie prawnicze autorów programu, szczególnie w zakresie prawa cywilnego i prowadzenia egzekucji sądowej, było tu nieocenionym wsparciem.

Ochrona danych osobowych

Ważną cechą programu Mecenas JZK® jest lokalne przechowywanie danych w formie zabezpieczonej przed dostępem z zewnątrz, co daje odpowiedni poziom ochrony danych osobowych.

W przypadku usług sieciowych często występuje nieuprawnione i niejawne przekazywanie danych osobowych na zewnątrz i przetwarzanie ich w chmurze przez obcą instytucję, co stanowi naruszenie zasad etyki zawodowej i tajemnicy adwokackiej lub radcowskiej.

W przypadku programu Mecenas JZK® nie ma tego problemu, wszystkie dane pozostają lokalnie na komputerze, zabezpieczone lepiej niż w chmurze. Również utrata dostępu do internetu albo wygaśnięcie dostępu nie oznacza utraty kontroli nad tymi danymi.

Szeroka wiedza i doświadczenie prawnicze twórców programu gwarantuje, że doskonale rozumiemy Twoją branżę. Kimkolwiek jesteś, mamy program dla Twojej firmy.


  ZAMÓW TERAZ    POBIERZ    CZĘSTE PYTANIA    BLOG    KONTAKT 

Wszystkie programy

Zadzwoń do nas!
800 800 128 58 782 36 00
Więcej opcji kontaktu


Pierwsza licencja z rabatem 50%!
Zamów licencję teraz!
Oferta ważna tylko przy zakupie internetowym.

Masz 30 dni na spokojne przetestowanie programu.
Pobierz program instalacyjny gratis
Rozmiar pliku: 9.8MB. Data aktualizacji: 20.06.2017


© Studio JZK programy komputerowe, 1992-2017
© Studio JZK sp. z o.o. 2012-2017
Wszelkie prawa zastrzeżone.