Kontakt   Programy   Druczek®   Fakturzysta®   Warsztat   Podatki   Branżowe   · Co nowego? · Pobierz!   Zadzwoń   KUP!   Zaloguj się!  

O nas

Studio JZK sp. z o.o.

80-268 Gdańsk, ul. Wita Stwosza 81, POLSKA
NIP 5842727739

Numer rachunku bankowego

79 1440 1390 0000 0000 1450 5857
PKO Bank Polski Centrum Rozliczeń

Dane formalne

Studio JZK spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdańsku. VII Wydział Gospodarczy KRS Sądu Rejonowego Gdańsk-Północ, KRS nr 423780. NIP 5842727739. REGON 221674718.

Kapitał zakładowy 505.344 zł, wpłacony w całości. 100% kapitału polskiego.

Ponad dwadzieścia lat doświadczeń

Profesjonalne oprogramowanie rozwijane już od 1992 roku. Natywne oprogramowanie graficzne. Własne systemy obsługi baz danych. Stabilność, wydajność i bezpieczeństwo. Prosty cennik i brak opłat dodatkowych. Bezpłatne aktualizacje w okresie ważności licencji. Profesjonalna pomoc techniczna w języku polskim. Polska firma i wyłącznie polski kapitał.

Poczytaj o historii firmy.

Odpowiedzialność społeczna

Nie angażujemy się w głośne akcje medialne, które nazbyt często służą głównie promocji. Zamiast tego, sami znajdujemy osoby, którym trzeba pomóc i robimy to bez wielkiego rozgłosu. Kupując programy JZK, pomagasz dobrej sprawie. Dziękujemy!

Zobacz, jak pomagamy.

Zaufaj firmie znanej od lat

Jesteśmy całkowicie polską firmą, obecną na rynku już od 1992 roku. Od 1997 w ramach samodzielnej marki JZK, od 2012 roku w ramach dedykowanej spółki z o.o. z ponad półmilionowym polskim kapitałem.

Mamy w ofercie specjalistyczne oprogramowanie branżowe do obsługi każdej firmy, w tym oprogramowanie medyczne z obsługą elektronicznej dokumentacji medycznej, specjalistyczne systemy obsługi kancelarii prawnych, oprogramowanie serwisowe i warsztatowe, a także doskonałe programy do rozliczeń lokatorskich, profesjonalne hotelowe systemy rezerwacyjno-recepcyjne oraz wiele innych autorskich rozwiązań.

Jeśli nie masz szczególnych wymagań branżowych, polecamy nasz klasyczy Druczek. Wybierz wersję odpowiednią dla Ciebie - bezpłatne freemium doskonałe na początek, rozbudowaną werję Standard, profejsonalną wersję PRO albo nielimitowaną wersję Ultimate.

Podstawa to oczywiście przyjazne, proste fakturowanie z opcjonalną obsługą magazynu. Nie musisz mieć specjalistycznej wiedzy i nie potrzebujesz szkoleń, bo nasze programy są intuicyjne. Wiele starszych osób ze słabszą znajomością komputera z powodzeniem korzysta z Druczka od lat. Klienci nadali Druczkowi tytuł Produkt Roku 2002.

Wykształcenie i doświadczenie naszych programistów gwarantuje, że przygotowywane dokumenty są w pełni zgodne z przepisami. Bardzo tego pilnujemy, oferując częste i bezpłatne aktualizacje. Oferujemy też doskonałą pomoc techniczną, telefonicznie przez 11 godzin dziennie, a mailowo nawet dłużej.

Odbiorcami Druczka jest półtora miliona mikroprzedsiębiorstw, z których tysiące są naszymi klientami. Program świetnie sprawdza się w firmach każdej wielkości - w przypadku większych firm jako niezastąpione narzędzie pomocnicze, na przykład do drukowania uzupełniającej dokumentacji księgowej. Mamy wielu klientów, którzy kluczowe funkcjonalności powierzyli Druczkowi, korzystąc z niego z sukcesem już od lat, niektórzy z nich drukują tysiące faktur miesięcznie, wielu z nich to masowi wystawcy, na przykład usług ISP.

Podstawa to fakturowanie

Fakturowanie w Druczku oparte jest o prywatne rozwiązanie Kopii Elektronicznej EJ, z powodzeniem funkcjonujące od 2011 roku, z pełnym certyfikatem i całkowicie zgodne z wymogami przepisów podatkowych. Można zupełnie legalnie nie drukować kopii wystawianych faktur VAT, wystarczy zadbać o zabezpieczenie tworzonych plików kopii elektronicznej na przykład na nośniku typu CD-ROM. To ogromna oszczędność przestrzeni, czasu, pieniędzy i środowiska.

Lista dokumentów dostępnych w Druczku jest ogromna. Każdy z nich może być spersonalizowany (logo, czcionka, podpisy, kolory, marginesy, własne numerowanie). Obsługa PDF jest w standardzie, wraz z automatyczną wysyłką maili oraz SMS - więc także dla klienta nie trzeba nic fizycznie drukować.

Faktury VAT i dokumenty pochodne: faktura, faktura VAT, faktura korygująca, faktura VAT marża, faktura pro-forma, faktura VAT RR, faktura zaliczkowa i końcowa, paragon, rachunek,

Dokumenty zakupowe i zamówieniowe: faktura zakupowa, zamówienia dla dostawcy, zamówienie od klienta, faktura abonamentowa, faktury seryjne i masowe, oferta,

Dokumety kasowe i bankowe: dowód wpłaty KP, dowód wypłaty KW, przelew standardowy, przelew podatkowy, przelew ZUS na gotowych formularzach, na czystej kartce papieru oraz w PDF, z autoryzacją Krajowej Izby Rozliczeniowej SA,

Dokumenty księgowe: nota korygująca, nota księgowa, polecenie księgowania, nota obciążeniowa, nota odsetkowa, wezwanie do zapłaty, potwierdzenie salda,

Dokumenty kadrowe: umowa zlecenie, umowa o dzieło, umowa o pracę, umowa o świadczenie usług, karta wynagrodzeń, PIT-8AR, PIT-4R, PIT-11,

Dokumenty pocztowe: zbiorcze potwierdzenie nadania (pocztowa książka nadawcza), etykiety adresowe wraz ze specjalną obsługą drukarki etykiet Brother serii QL lub Dymo LabelWriter, arkuszowe nalepki adresowe, obsługa własnej numeracji listów poleconych wraz z wydrukiem kodu kreskowego Poczty Polskiej (własna nalepka R),

Dokumenty magazynowe: przyjęcie do magazynu PZ, rozchód wewnętrzny RW, wydanie z magazynu WZ, raport ruchów towarów, przesunięcie magazynowe MM, automatyczny remanent, okresowy spis z natury, etykiety i nalepki do towarów z automatyczną obsługą kodów kreskowych i czytników kodów kreskowych, kartoteka towarów ze zdjęciami, produkcja,

Pełna obsługa podatkowa mikroprzedsiębiorstw to podatkowa książka przychodów i rozchodów w pełni zgodna z przepisami, ryczałt od przychodów ewidencjonowanych we wszystkich stawkach, automatyczne deklaracje VAT-7 i VAT-7K, kilometrówka i rozliczenia składek ZUS osób prowadzących działalność gospodarczą.

Kompleksowe raporty: rejestr sprzedaży, rejestr zakupów, raporty kasowe bieżące i archiwalne, podsumowanie płatności, raport klientów zalegających z automatycznym obliczaniem odsetek za zwłokę i dowolnej własne raporty tworzone na bazie elementów odfiltrowanych na ekranie.

Firma, od której wiele się zaczęło

Na bazie Druczka stworzyliśmy oprogramowanie branżowe, cieszące się uznaniem w swojej klasie. Nasz program Warsztat z powodzeniem konkuruje z najlepszymi rozwiązaniami na rynku, oferując większą wygodę pracy lokalnej za ułamek ceny rozwiązań wymagających instalacji zewnętrznego serwera bazy danych lub zgoła pracy zdalnej.

Byliśmy pionierami usług, które są dzięki nam oczywistością: automatyczne rozpoznawanie miejscowości na bazie kodu pocztowego i automatyczne wyszukiwanie kodu pocztowego dla podanego adresu, wprost z dedykowanego serwera kodypocztowe.pl. Kodami pocztowymi zajmujemy się od 1995 roku, oprogramowanie do ich wyszukiwania stworzyliśmy wiele lat przed Pocztą Polską.

Standardem jest automatyczne pobieranie danych kontrahentów po NIP z naszego dedykowanego serwera regononline.pl, współpracującego bezpośrednio z serwerem REGON GUS. Wyszukiwanie jest błyskawiczne i doskonalne zoptymalizowane, dzięki czemu nie obciąża łącza. Usługa oferowana jest w profesjonalnym datacenter, spełniającym warunki ochrony informacji niejawnych.

To my jako pierwsi udostępniliśmy aktualizację internetową w czasach, gdy polski internet jeszcze był w powijakach. Dedykowane rozwiązania serwerowe gwarantują błyskawiczne pobieranie plików, z bezpośrednim peeringiem od kluczowych polskich operatorów (Orange, UPC), w oparciu o doskonałe łącza oferowane przez Atman. Pobieranie aktualizacji jest błyskawiczne, zachowujemy rezerwy przepustowości i mocy serwera.

Internetowy kontakt techniczny z systemem ticketów dostępny jest u nas już od 1997 roku, obsłużyliśmy setki tysięcy zgłoszeń, większość w ciągu 24 godzin. Zgłoszenia wysyłane są bezpośrednio z dowolnego programu JZK, komplet danych technicznych pozwala odpowiedzieć merytorycznie od ręki.

Dzięki autorskim systemom baz danych zachowaliśmy przez lata pełną niezależność. Od zawsze można w Druczku wydrukować fakturę z ręki, bez konieczności tworzenia magazynu. Jednocześnie magazyn uzupełniany jest automatycznie, więc decyzja o przejściu na gospodarkę w pełni magazynową to tylko kwestia woli użytkownika, wszystkie dane już tam są.

Obsługujemy prawidłowo rabaty dla poszczególnej pozycji i zbiorczo do faktury, w pełni prawidłowo liczymy ceny netto i brutto, z podsumowaniem w każdym wierszu albo w podsumowaniu faktury. Każdy kontrahent może mieć swój poziom cen i własne rabaty. Kompletnie automatycznie drukujemy paragony fiskalne na drukarkach zgodnych z Elzab i Posnet Thermal, czyli także Novitus i wielu innych.

Jako pierwsi zaoferowaliśmy automatyczne sprawdzanie poprawności numerów NIP, REGON, PESEL, tworzenie kodów kreskowych EAN-13, EAN-128A, EAN-128B, EAN-128C, a także wewnętrznych kodów numerycznych serii 20 i 40. Automatycznie pobierane są kursy walut z dedykowanego serwera waluty.jzk.pl, współpracującego bezpośrednio z serwerem NBP.

Ogromne możliwości autorskich rozwiązań

Drukowanie jest w pełni autorskie i niezależne - do PDF, na ekran (podgląd wydruku), do pliku graficznego (PNG, GIF, JPG) albo po prostu na drukarkę. Wszystko można spersonalizować - teksty przed i po fakturze, stopkę firmy na wydrukach, logo na każdej stronie, datę wydruku i weryfikacyjny kod kreskowy na każdej stronie, wygląd koperty i położenie okienka, teksty dodatkowe, a nawet dziurki dziurkacza i punkty zginania na lewej krawędzi każdej strony.

Każda tabela na ekranie może być filtrowana według dat i według zawartości dowolnych pól tekstowych, można także wybrać kolumny, które mają być wyświetlane na ekranie. Każdy dokument może być wydrukowany ze wzorca, który może składać się z dowolnej ilości spośród dziesiątek dostępnych pól. Wszystko jest w prostych plikach tekstowych, do których przygotowaliśmy specjalny edytor.

Nie trzeba konfigurować żadnych słowników, jednostki miary, konta bankowe, grupy towarów i kontrahentów akceptowane są automatycznie, a potem udostępniane jako wygodna lista do wyboru dla kolejnych pozycji. Stawki VAT można podawać z ręki, dostępne są także specjalistyczne stawki techniczne (zwolniony, nie podlega, obciążenie zwrotne, eksport itd).

Autorski system baz danych zapewnia wygodną pracę w wielu lokalizacjach bez konieczności wykorzystywania obcych rozwiązań typu dysk google czy dropbox, wystarczy przenieść niewielką kopię zapasową w dowolny sposób, choćby mailem lub na pendrive. Dla zarejestrowanych użytkowników bezpłatnie utrzymujemy prywatną chmurę danych na dedykowanym serwerze zlokalizowanym w Polsce. Nie ma również potrzeby korzystania z zewnętrznych serwerów baz danych ani w ogóle żadnego obcego oprogramowania, wszystko w JZK jest zawsze w standardzie.

Kopie bezpieczeństwa to dla nas priorytet. Automatycznie tworzone są standardowe pliki ZIP, których odtworzenie nie wymaga żadnego dodatkowego oprogramowania. Backupy mogą być automatycznie wysyłane na pendrive, dysk sieciowy lub zewnętrzny, na podany adres mailowy, na serwer prywatnej Chmury JZK, na wskazane konto FTP albo od razu nagrywane na CD lub DVD. Wszystko działa całkowicie automatycznie z wybraną przez użytkownika częstotliwością.

Nasze serwery pracują w oparciu o oprogramowanie zoptymalizowane pod potrzeby naszych klientów, nie korzystamy z frameworków ani innych rozwiązań, które spowalniają pracę, są źródłem problemów bezpieczeństwa i komplikacji technicznych. Naszym atutem jest prostota i szybkość rozwiązań, dzięki którym Twoja praca jest wydajniejsza. Dzięki nam oszczędzasz czas i środki, a Twoja firma staje się bardziej konkurencyjna.

Wybierz firmę, której możesz zaufać

I co najważniejsze: całość funkcji programu przygotowaliśmy sami, nie korzystając z obcych rozwiązań i nie pożyczając pomysłów od innych. To rozwiązania JZK są często kopiowane przez inne firmy.

Nie jesteśmy najtańsi, bo wiemy, że za zbyt niską opłatę nie da się zaproponować odpowiedniej jakości. Nie korzystamy z zewnętrznego finansowania, nie musieliśmy nigdy korzystać z kredytów ani szukać inwestorów zagranicznych, całość rozwoju finansujemy dzięki przychodom ze sprzedaży własnego oprogramowania. To klienci głosują na nas portfelem już od wielu lat.


Informacja na inny temat? Szczęśliwy traf
© Studio JZK programy komputerowe, 1992-2017
© Studio JZK sp. z o.o. 2012-2017
Wszelkie prawa zastrzeżone.https://jzk.pl/onas