Blog

×Druczek

Druczek PRO

Fakturzysta

Fakturzysta PRO

Podatki

Pakiet JZK

Gabinet

Hotel

Kancelaria

Lokator

Rolnik

Serwis

Szkoła

Warsztat

przyjazdyGTFS

Kontakt

Kontakt BAZA WIEDZY BLOG POMOC    

« poprzedni czwartek, 11 czerwca 2020 następny »

7 dowodów na to, że Twoje dane naprawdę mają wartość

Co jakiś zgłasza się do nas użytkownik Druczka lub innego programu Pakietu JZK z komunikatem, że komputer odmówił współpracy. Najczęściej awarii ulega dysk twardy, a czasami cały sprzęt. W słuchawce pojawia się pytanie: co robić?

Jeśli robiłeś porządne kopie zapasowe i dbałeś o prawidłowe przechowywanie danych zgodnie z wymogami konotroli podatkowej (» zobacz jak), to nie ma sprawy, odtworzenie danych jest prostą czynnością techniczną. Nawet, jeśli Twój komputer nigdy już się nie uruchomi, po prostu kupujesz nowy i tam odtwarzasz swoją kopię zapasową. W najgorszym razie odtworzysz dane z jednego dnia. Chętnie w tym pomożemy, ale musisz wylegitymować się możliwie świeżą kopią zapasową, zawierającą wszystkie dane.

Co jednak zrobić, jeśli nigdy nie wykonywałeś kopii zapasowych, a komputer właśnie zaginął albo po prostu przestał działać? Wtedy dowiadujesz się, że są dwa rodzaje użytkowników: te, które już robią kopie zapasowe, i te, które dopiero zaczynają je robić. Jest przynajmniej 7 dobrych powodów, które już ktoś opisał.

Każdy pracowity dzień pracy warto zakończyć zrobieniem kopii zapasowej. » zobacz jak

» Nowy temat: Logo firmy na fakturach

Jak wydrukować logo mojej firmy na fakturach i innych dokumentach? » zobacz


2020 · listopad · październik · wrzesień · sierpień · lipiec · czerwiec · maj · kwiecień · marzec · luty · styczeń · 2019 · grudzień · listopad · październik · wrzesień · sierpień · lipiec · czerwiec · maj · kwiecień · marzec · luty · styczeń ·
Programy JZK · Pliki do pobrania · Dane firmy · Zaloguj się · Kontakt
Regulamin · Polityka prywatności · Licencja · Wymagania · Referencje

System sprzedaży i obsługa klienta - partial copyright © Studio JZK sp. z o.o. 2012-2020
Partial copyright © JZK24 sp. z o.o. © 2019-2020 · JZK® © Studio JZK programy komputerowe Jarosław Knypl, © 1992-2020 · Druczek® © Studio JZK programy komputerowe Jarosław Knypl, © 1998-2020 · Fakturzysta® © Studio JZK programy komputerowe Jarosław Knypl, © 2000-2020 · Lecturo © JZK24 sp. z o.o. © 2020 · Facturo © JZK24 sp. z o.o. © 2020 · Vecturo © JZK24 sp. z o.o. © 2020 · PRZYJAZDY.PL Partial © Open Street Map contributors CC-BY-SA. Partial © Mapbox.
JZK®, Druczek®, Fakturzysta® są zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Jeśli nie podano inaczej, wszystkie dane osób, firm, przedmiotów i zwierząt są fikcyjne, służą wyłącznie ilustracji. Wyjątkiem są referencje, gdzie umieszczono dane istniejących firm i osób prowadzących działalność gospodarczą, które wyraziły na to indywidualną zgodę.

2020-11-29 13:38 #28.9 for 34.237.138.69 @ec2-34-237-138-69.compute-1.amazonaws.com