Blog

×Druczek

Druczek PRO

Fakturzysta

Fakturzysta PRO

Podatki

Pakiet JZK

Gabinet

Hotel

Kancelaria

Lokator

Rolnik

Serwis

Szkoła

Warsztat

przyjazdyGTFS

Kontakt

Kontakt BAZA WIEDZY BLOG POMOC    

« poprzedni wtorek, 11 sierpnia 2020 następny »

Jeden obraz jest wart tysiąc słów

A gdyby tak nagrać filmik, taki w 4K, i wysłać go przez 5G?

Jako jedna z pierwszych firm w Polsce uruchomiliśmy system zgłoszeń elektronicznych wprost z programu. Działa w różny sposób od 1998 roku i sprawdza się doskonale. Ostatnio nawet jeszcze lepiej. » zobacz jak

Nastały teraz takie czasy, że wszyscy mamy w kieszeni smartfony nagrywające filmy w 3D i 4K dla 5G, a chęć do pisania tekstu coraz bardziej zanika. Co jakiś czas kusi kogoś, żeby zgłoszenie zilustrować filmikiem, najpiej nagranym w pionie i na tyle blisko, żeby było dobrze widać każdy piksel. W połączeniu z rozdzielczością 4K i łatwością wysyłania wszędzie do sieci mamy przepis na piękną katastrofę.

Może wysłać filmik od razu na Youtube? A może na jakiś serwis streamingowy? A może zapchać tym maila? Każde z tych rozwiązań jest równie złe. Bardzo złe.

Tymczasem w Windows mamy na pokładzie, w standardzie i za darmo całkiem porządne narzędzie do rejestrowania pracy i zdarzeń. Korzysta z niego samo Windows wewnętrznie do telemetrii, ale możemy je wykorzystać też sami. Zachęcamy, polecamy i narzucamy. Gotowy raport jest sympatycznie spakowany do ZIP i owszem, taki ZIP można wysłać mailem.

Jak zrobić taki raport, żeby było dobrze? Piszemy o tym w naszej Bazie Wiedzy. » przeczytaj teraz.


2020 · grudzień · listopad · październik · wrzesień · sierpień · lipiec · czerwiec · maj · kwiecień · marzec · luty · styczeń · 2019 · grudzień · listopad · październik · wrzesień · sierpień · lipiec · czerwiec · maj · kwiecień · marzec · luty · styczeń ·
Programy JZK · Pliki do pobrania · Dane firmy · Zaloguj się · Kontakt
Regulamin · Polityka prywatności · Licencja · Wymagania · Referencje

System sprzedaży i obsługa klienta - partial copyright © Studio JZK sp. z o.o. 2012-2020
Partial copyright © JZK24 sp. z o.o. © 2019-2020 · JZK® © Studio JZK programy komputerowe Jarosław Knypl, © 1992-2020 · Druczek® © Studio JZK programy komputerowe Jarosław Knypl, © 1998-2020 · Fakturzysta® © Studio JZK programy komputerowe Jarosław Knypl, © 2000-2020 · Lecturo © JZK24 sp. z o.o. © 2020 · Facturo © JZK24 sp. z o.o. © 2020 · Vecturo © JZK24 sp. z o.o. © 2020 · PRZYJAZDY.PL Partial © Open Street Map contributors CC-BY-SA. Partial © Mapbox.
JZK®, Druczek®, Fakturzysta® są zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Jeśli nie podano inaczej, wszystkie dane osób, firm, przedmiotów i zwierząt są fikcyjne, służą wyłącznie ilustracji. Wyjątkiem są referencje, gdzie umieszczono dane istniejących firm i osób prowadzących działalność gospodarczą, które wyraziły na to indywidualną zgodę.

2020-12-05 19:21 #30 for 3.236.156.32 @ec2-3-236-156-32.compute-1.amazonaws.com