KontaktBlog     JPK   Programy   Druczek®   Fakturzysta®   Warsztat   Podatki   Branżowe   · Co nowego? · Pobierz!   Zadzwoń   KUP!   Zaloguj się!  

NOWA Kopia elektroniczna EJ JPK

Od stycznia 2018 w programie dostępny będzie nowy wariant usługi EJ.

Przykładowy układ ścieżek i plików wyglądać będzie następująco:

C:\JZK
	pliki programu
	-> DANE
		-> MOJA FIRMA 
			dane wybranej tożsamości
			-> EJ
			-> XML
			-> PDF
			-> JPK
			-> e-Deklaracje
			-> mailing
				-> wysłane
			-> Kopia_Elektroniczna
		pliki wspólne
	-> JPK
	-> Deklaracje
	

W folderze bieżącej tożsamości znajdować się będą następujące podfoldery:

Należy zwrócić uwagę, że w ramach kopii zapasowej z programu tworzone będą teraz 2 pliki - jeden podstawowy plik danych, jak dotychczas, oraz drugi plik kopii zapasowej. Jeśli użytkownik użyje opcji zapisywania plików PDF lub Kopia_Elektroniczna w innej lokalizacji, pliki te NIE będą zachowywane w automatycznej kopii zapasowej - w tym wypadku należy samodzielnie dbać o backup. Pliki JZZ zostaną automatycznie usunięte. Synchronizacja między stanowiskami odbywać się będzie za pomocą usługi IPC + Named Pipe w Windows, w razie braku dostępu do tej usługi praca w sieci nie będzie dostępna. W folderze programu (np. c:\jzk) znajdować się będą następujące podfoldery (z podfolderami o nazwie tożsamości, z której dane zostały wygenerowane): Usunięte z programu zostaną funkcje techniczne, które stają się zbędne, na przykład możliwość edycji deklaracji przed drukowaniem oraz sama funkcja wydruku deklaracji - teraz wszystko odbywać się będzie za pomocą pliku XML, który w razie potrzeby można edytować samodzielnie za pomocą zwykłego Notatnika w Windows.
CO TO JEST EJ? EJ to kopia elektroniczna. Każdy tworzony dokument jest zapisywany w formacie gwarantującym jego zachowanie.

JAK DZIAŁA? Jeśli posiadasz wykupioną licencję EJ JPK, program tworzy dodatkowe kopie tworzonych dokumentów w wybranym przez Ciebie folderze.

KOPIA FAKTUR Każda wystawiana faktura zachowywana jest w pliku tekstowym, binarnym oraz w pliku PDF, tworząc razem kopię EJ_FA. Można dzięki temu zweryfikować integralność faktury, przywrócić ją w razie utraty oraz wydrukować kopię z pliku PDF.

PLIKI JPK (*Nowość w przygotowaniu) Program tworzy automatycznie dziennie i miesięczne pliki JPK_FA. Pliki JPK zapisywane są w wybranym przez Ciebie folderze folderze. W razie przyszłej kontroli skarbowej gotowe pliki będziesz miał od ręki.

BACKUP (*Nowość w przygotowaniu) Gotowe pliki kopii elektronicznej (EJ i JPK_FA) pakowane są w postaci archiwów ZIP. Możesz wysłać je na własny serwer FTPS, zapisać na nośniku USB lub na innym dysku. Zalecamy nagrywanie plików na płycie CD-ROM.

100 DNI GRATIS Jeszcze nie masz? Możesz bezpłatnie wypróbować nową Kopię Elektroniczną EJ JPK. Jeśli posiadasz ważną i opłaconą licencję na dowolny program JZK, zamów bezpłatną licencję próbną na 100 DNI. Aby zamówić, zaloguj się teraz. Oferta wyświetli się wyłącznie, jeśli posiadasz aktywną licencję i nie posiadasz jeszcze EJ.

Podstawowa Kopia Elektroniczna · Przepisy oraz informacje podatkowe · Zamów teraz Kopię Elektroniczną EJ JPK

OD LIPCA 2018 Split payment
Wszystko o JPK · Harmonogram · Jak wysyłać JPK? · Gwarancja JPK · Co to jest JPK? · Na co uważać? · Wymiana danych · e-Deklaracje · ZUS · zmiany 2018 · ✔ check-lista

© Studio JZK programy komputerowe, 1992-2018
© Studio JZK sp. z o.o. 2012-2018
Wszelkie prawa zastrzeżone.https://www.jzk.pl/ej