Fakturowanie: Fakturowanie nie musi być trudne

Faktura VAT JPK · program do sprzedaży i rozliczeń podatkowych

Zarządzanie firmą to nie tylko sprzedaż. Zarządzaj dostawami, zakupami i magazynem. Także produkcja i szczegółowe raportowanie.

Fakturowanie Faktury VAT. Faktury korygujące, rachunki, inne rodzaje faktur. Windykacja faktur nierozliczonych. Rejestr sprzedaży według stawek VAT. Baza i cennik usług. Kursy walut z tabeli NBP. Paragony fiskalne. Faktury do paragonów. Fiskalizacja paragonu lub faktury.
Kopia elektroniczna EJ Automatyczne wykonywanie i przechowywanie kopii elektronicznej EJ. Już nie musisz drukować kopii faktur!.
Rozliczenia Rozliczenia z kontrahentami i windykacja. Wpłaty do faktur. Wezwania do zapłaty i noty odsetkowe. Kasa gotówkowa. Raporty kasowe. Przelewy papierowe i elektroniczne (videotel, elixir). Płatności kartą lub BLIK. Obsługa rachunku bankowego. Kursy walut z tabeli NBP.
Kontrahenci Baza użytkowników. Baza kontrahentów. Obsługa weryfikacji z Białej Listy. Weryfikacja kontrahentów w bazie REGON. Wysyłanie poczty elektronicznej e-mail. Wysyłanie SMS przez bramkę SMESKOM.
Podsumowanie podatkowe Podsumowania podatkowe i check-lista.
Książka przychodów i rozchodów Podatkowa księga przychodów i rozchodów (zasady ogólne). Dowody wewnętrzne. Generowanie do Książki. Podatkowy spis z natury.
Koszty Faktury kosztowe, księgowanie kosztów. Dokumenty kosztowe.
Ryczałt ewidencjonowany Ryczałt ewidencjonowany.
ZUS Obsługa składek ZUS, deklaracji ZUS DRA i systemu PUE ZUS.
VAT Obsługa rozliczenia podatku VAT. Raporty z drukarki lub kasy fiskalnej. Deklaracje podatkowe XML. Bramka e-deklaracji.
JPK i e-podpis Obsługa plików JPK_FA, JPK_MAG, JPK_PKPIR, JPK_EWP, JPK_KR. Obsługa plików JPK_FA (faktury). Obsługa plików JPK_EWP (ryczałt ewidencjonowany). Obsługa plików JPK_PKPIR (książka przychodów i rozchodów). Obsługa plików JPK_V7M i JPK_V7K (VAT). Podpisywanie plików PDF, XML, JPK.
Faktura VAT JPK
96,75 zł119 zł
Na rok taniej! Oszczędzisz 143,- zł, jeśli zamówisz licencję z góry na rok. Zamiast 1428,- zł, zapłacisz tylko 1285,- zł. Kup teraz!

Masz pytania? Zadzwoń!
58 7823600 pon-pt, 9-16 58 7823366 pon-pt, 9-16
Ceny abonamentu za 1 miesiąc. Przy zakupie na rok z góry oszczędzasz -10%!

Pobierz program Faktura VAT JPK →
Rozmiar pliku: 41.2 MB

 
Fakturowanie
Kopia elektroniczna EJ
Magazyn
Produkcja
Zakupy i dostawy
Abonamenty
Zamówienia
Rozliczenia
Kontrahenci
Biuro
Raporty
Pojazdy
Podsumowanie podatkowe
Książka przychodów i rozchodów
Koszty
Ryczałt ewidencjonowany
Umowy i delegacje
Środki trwałe
ZUS
VAT
JPK i e-podpis
5 tożsamości
365 tożsamości
Praca w sieci
Pomoc rozszerzona
✔ oznacza funkcję w standardzie programu
▢ oznacza opcję, którą warto dokupić. Możesz dodać także inne pakiety z naszej oferty.
Wygodna subskrypcja Licencja w formie subskrypcji. Wygasającą licencję możesz zamówić i wznowić na dowolny okres. Jeśli nie przedłużysz licencji, nie tracisz dostępu do swoich danych.
Atrakcyjna licencja roczna Licencja roczna jest bardziej opłacalna. Zapłać za rok z góry, a otrzymasz gwarantowany rabat.
Dane pod Twoją kontrolą Dane programu przechowywane są lokalnie. To oznacza pewność, bezpieczeństwo i pełną kontrolę użytkownika.
Realizacja od ręki Fakturę i licencję wysyłamy zaraz po zarejestrowaniu zapłaty. W godzinach biznesowych oznacza to realizację od ręki.
Do 3 stanowisk w cenie Jeśli prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą i nie zatrudniasz pracowników, możesz zainstalować program nawet na 3 komputerach w ramach tej samej licencji.
Możliwość pracy w sieci Do pracy w sieci wystarczy dokupić pakiet NET. Zamów licencję na tyle stanowisk, ile będzie jednocześnie pracować w sieci.
Tożsamości w standardzie W standardzie masz obsługę 1 firmy w ramach 1 tożsamości. Możesz także utworzyć tożsamość zapasową lub do testów. Każda tożsamość to odrębny pakiet danych.
Więcej tożsamości Każde stanowisko w sieci to kolejne 3 tożsamości. Dokup pakiet 5 tożsaomści, aby mieć więcej. Dla biura rachunkowego polecamy pakiet 365 tożsamości.
Masz pytania? Zadzwoń! 58 7823600 pon-pt, 9-16
58 7823366 pon-pt, 9-16

Sprawdź inne programy z serii Fakturowanie

 Faktura Start prosty program do fakturowania
Fakturowanie · Kontrahenci
więcej! →
 Faktura VAT program do fakturowania
Fakturowanie · Kopia elektroniczna EJ · Rozliczenia · Kontrahenci
więcej! →
 Faktura VAT PLUS program do fakturowania masowego
Fakturowanie · Kopia elektroniczna EJ · Abonamenty · Rozliczenia · Kontrahenci
więcej! →
 Faktura VAT CRM program do sprzedaży i obsługi klienta
Fakturowanie · Kopia elektroniczna EJ · Zamówienia · Rozliczenia · Kontrahenci · Biuro
więcej! →
 Faktura VAT ERP program do sprzedaży, magazynu i produkcji
Fakturowanie · Kopia elektroniczna EJ · Magazyn · Zakupy i dostawy · Zamówienia · Rozliczenia · Kontrahenci
więcej! →
  • Faktura VAT to program przygotowany z myślą o obowiązkowej e-fakturze KSEF. Wejdzie niedługo, ale już teraz bądź gotowy.
  • Dziś wystawisz tradycyjne faktury papierowe albo faktury elektroniczne w PDF. Gdy będzie trzeba, wygenerujesz e-fakturę KSEF.
  • Nie tylko proste fakturowanie. Zarządzaj sprzedażą towarów, usług masowych, obsługą klienta. Dostępne dodatkowe rozszerzenia.

Fakturowanie nie musi być trudne Faktury elektroniczne lub papierowe to podstawa działalności każdej firmy. Wykorzystaj narzędzie stworzone specjalnie do tego celu.


Faktura VAT JPK · program do sprzedaży i rozliczeń podatkowych Fakturowanie
Zarządzanie firmą to nie tylko sprzedaż. Zarządzaj dostawami, zakupami i magazynem. Także produkcja i szczegółowe raportowanie.