OFERTA APLIKACJE ▾30 DNI GRATIS Zaloguj się i pobierz swoją licencję Baza wiedzy Zamów licencję z rabatem Pobierz najnowszą wersję aplikacji Kontakt z firmą KONTAKT

Baza wiedzy

Przeliczanie wynagrodzenia do umowy


Jak przeliczyć wynagrodzenie do umowy? Czy przeliczenie następuje automatycznie?

Do jednej umowy może być dowolna ilość wypłat wynagrodzenia. W przypadku umowy o dzieło lub umowy zlecenia możesz płacić w ratach. W przypadku umowy o pracę naturalną jest wypłata comiesięczna, ale również nie ma przeszkód, aby obliczać wynagrodzenie częściej. Wypłaty nie muszą odpowiadać kwoty zapisanej wstępnie na umowie. Najpierw przygotuj wypłatę wynagrodzenia do umowy. » zobacz jak

Jeśli mamy do czynienia z nowym wynagrodzeniem do umowy, jego składniki przeliczane są automatycznie w miarę wprowadzania danych:


Przycisk Przelicz składniki ma zwykłe tło. Dla pewności naciśnij go. Zobaczysz komunikat:


W przypadku wynagrodzenia już wprowadzonego nie chcemy, aby przeliczanie odbywało się niechcący. Wtedy przycisk przeliczania ma żółte tło:


Naciśnięcie przycisku Przelicz składniki zaowocuje żądaniem potwierdzenia:


To jest suma wszystkich różnic. Ponieważ w trakcie przeliczania niektóre odejmuje się, a niektóre dodaje, różnica kwoty do wypłaty może być inna.

Naciśnij Tak, aby zachować przeliczenie.

Na ekranie widzisz teraz nowe kwoty:


Dla pewności naciśnij przycisk Przelicz składniki jeszcze raz. Teraz zobaczysz inny komunikat:


Potrzeba przeliczenia wynika z reguły ze zmiany właściwości umowy. Te zmiany wykonywane są natychmiast. Upewnij się, że wprowadzone przez Ciebie zmiany są pożądane. Zmiana kwot umów, które zostały rozliczone, może spowodować konieczność korekty rozliczeń z pracownikami/zleceniobiorcami/wykonawcami, jak i z urzędem skarbowym.

2021-05-06

umowy

· Pozostałe tematy
· Zamów Abonament Serwisowy
· Zaloguj się
Programy JZK · Pliki do pobrania · Zaloguj się · Kontakt
Zamówienia i płatności · Wymagania techniczne · Licencja ramowa · Polityka prywatności · Referencje

System sprzedaży i obsługa klienta - partial copyright © Studio JZK sp. z o.o. 2012-2021
Partial copyright © JZK24 sp. z o.o. © 2019-2021 · JZK® © Studio JZK programy komputerowe Jarosław Knypl, © 1992-2021 · Druczek® © Studio JZK programy komputerowe Jarosław Knypl, © 1998-2021 · Fakturzysta® © Studio JZK programy komputerowe Jarosław Knypl, © 2000-2021 · Lecturo © JZK24 sp. z o.o. © 2020 · Facturo © JZK24 sp. z o.o. © 2020 · Vecturo © JZK24 sp. z o.o. © 2020 · PRZYJAZDY.PL Partial © Open Street Map contributors CC-BY-SA. Partial © Mapbox.
JZK®, Druczek®, Fakturzysta® są zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Jeśli nie podano inaczej, wszystkie dane osób, firm, przedmiotów i zwierząt są fikcyjne, służą wyłącznie ilustracji. Wyjątkiem są referencje, gdzie umieszczono dane istniejących firm i osób prowadzących działalność gospodarczą, które wyraziły na to indywidualną zgodę.

2021-08-03 07:06 #43 for 3.235.56.11 @ec2-3-235-56-11.compute-1.amazonaws.com