Księgowość: Możesz mieć księgową, ale po co?

Mała Księgowość · księgowość mikrofirmy

Podstawowa księęgowość małej firmy. Proste rozwiązanie, jeśli chcesz po prostu policzyć swoje podatki i nie jesteś płatnikiem VAT.

Fakturowanie Faktury VAT. Faktury korygujące, rachunki, inne rodzaje faktur. Windykacja faktur nierozliczonych. Rejestr sprzedaży według stawek VAT. Baza i cennik usług. Kursy walut z tabeli NBP. Paragony fiskalne. Faktury do paragonów. Fiskalizacja paragonu lub faktury.
Kontrahenci Baza użytkowników. Baza kontrahentów. Obsługa weryfikacji z Białej Listy. Weryfikacja kontrahentów w bazie REGON. Wysyłanie poczty elektronicznej e-mail. Wysyłanie SMS przez bramkę SMESKOM.
Podsumowanie podatkowe Podsumowania podatkowe i check-lista.
Książka przychodów i rozchodów Podatkowa księga przychodów i rozchodów (zasady ogólne). Dowody wewnętrzne. Generowanie do Książki. Podatkowy spis z natury.
Koszty Faktury kosztowe, księgowanie kosztów. Dokumenty kosztowe.
Ryczałt ewidencjonowany Ryczałt ewidencjonowany.
ZUS Obsługa składek ZUS, deklaracji ZUS DRA i systemu PUE ZUS.
Mała Księgowość
47,97 zł59 zł
Na rok taniej! Oszczędzisz 71,- zł, jeśli zamówisz licencję z góry na rok. Zamiast 708,- zł, zapłacisz tylko 637,- zł. Kup teraz!

Masz pytania? Zadzwoń!
58 7823600 pon-pt, 9-16 58 7823366 pon-pt, 9-16
Ceny abonamentu za 1 miesiąc. Przy zakupie na rok z góry oszczędzasz -10%!

Pobierz program Mała Księgowość →
Rozmiar pliku: 41.2 MB

 
Fakturowanie
Kopia elektroniczna EJ
Magazyn
Zakupy i dostawy
Rozliczenia
Kontrahenci
Biuro
Raporty
Podsumowanie podatkowe
Książka przychodów i rozchodów
Koszty
Ryczałt ewidencjonowany
Umowy i delegacje
Środki trwałe
ZUS
VAT
JPK i e-podpis
5 tożsamości
365 tożsamości
Praca w sieci
Pomoc rozszerzona
✔ oznacza funkcję w standardzie programu
▢ oznacza opcję, którą warto dokupić. Możesz dodać także inne pakiety z naszej oferty.
Wygodna subskrypcja Licencja w formie subskrypcji. Wygasającą licencję możesz zamówić i wznowić na dowolny okres. Jeśli nie przedłużysz licencji, nie tracisz dostępu do swoich danych.
Atrakcyjna licencja roczna Licencja roczna jest bardziej opłacalna. Zapłać za rok z góry, a otrzymasz gwarantowany rabat.
Dane pod Twoją kontrolą Dane programu przechowywane są lokalnie. To oznacza pewność, bezpieczeństwo i pełną kontrolę użytkownika.
Realizacja od ręki Fakturę i licencję wysyłamy zaraz po zarejestrowaniu zapłaty. W godzinach biznesowych oznacza to realizację od ręki.
Do 3 stanowisk w cenie Jeśli prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą i nie zatrudniasz pracowników, możesz zainstalować program nawet na 3 komputerach w ramach tej samej licencji.
Możliwość pracy w sieci Do pracy w sieci wystarczy dokupić pakiet NET. Zamów licencję na tyle stanowisk, ile będzie jednocześnie pracować w sieci.
Tożsamości w standardzie W standardzie masz obsługę 1 firmy w ramach 1 tożsamości. Możesz także utworzyć tożsamość zapasową lub do testów. Każda tożsamość to odrębny pakiet danych.
Więcej tożsamości Każde stanowisko w sieci to kolejne 3 tożsamości. Dokup pakiet 5 tożsaomści, aby mieć więcej. Dla biura rachunkowego polecamy pakiet 365 tożsamości.
Masz pytania? Zadzwoń! 58 7823600 pon-pt, 9-16
58 7823366 pon-pt, 9-16

Sprawdź inne programy z serii Księgowość

 Księgowość VAT księgowość mikrofirmy z VAT
Fakturowanie · Kontrahenci · Podsumowanie podatkowe · Książka przychodów i rozchodów · Koszty · Ryczałt ewidencjonowany · ZUS · VAT
więcej! →
 Księgowość PRO księgowość firmy z VAT + środki trwałe
Fakturowanie · Kopia elektroniczna EJ · Kontrahenci · Podsumowanie podatkowe · Książka przychodów i rozchodów · Koszty · Ryczałt ewidencjonowany · Środki trwałe · ZUS · VAT · JPK i e-podpis
więcej! →
  • Rozliczenia podatkowe nie są skomplikowane. Wystarczy pilnować terminów i na bieżąco wprowadzać wszystkie dane. Zasysanie jest automatyczne.
  • Twoja księgowa nie będzie zadowolona. Za ułamek ceny biura rachunkowego - policzysz swoje podatki samodzielnie. Nie płać za każdy kolejny dokument, nie ma limitów.
  • Nie spiesz się. Jeśli dokumenty wprowadzałeś na bieżąco, zdążysz rozliczyć się na ostatnią chwilę.

Możesz mieć księgową, ale po co? Sam najlepiej znasz swoją firmę. Teraz już nie musisz się tłumaczyć. Wprowadzaj zakupy i koszty, rejestruj sprzedaż. Wysokość podatku Cię już nie zaskoczy.


Mała Księgowość · księgowość mikrofirmy Księgowość
Podstawowa księęgowość małej firmy. Proste rozwiązanie, jeśli chcesz po prostu policzyć swoje podatki i nie jesteś płatnikiem VAT.