Twoja księgowa też podnosi cenę?

Płacisz za naprawdę wartościowe doradztwo podatkowe, czy tylko za przepisywanie Twoich danych? Masz stały dostęp do Twoich danych, czy o wszystko musisz prosić? Czy dostajesz co miesiąc kompletne pliki JPK, abyś mógł wszystko sprawdzić? Co zrobisz za rok, gdy wejdzie pełna cyfryzacja rozliczeń podatkowych? Czy Twoja księgowa zatrzymała się w czasie?

Nie płać za przepisywanie Twoich danych! Samodzielne księgowanie nie jest trudne. Odzyskaj kontrolę nad swoją firmą i obniż koszty prowadzenia działalności. » zobacz więcej informacji

kompleksowe programy dla Windows

Druczek

Program dla małej firmy. Wszystko, czego potrzebujesz na co dzień.

» więcej

Podatki

Program do samodzielnego rozliczania podatku na rok 2022. Nowa składka zdrowotna, ryczałt i B+R.

» więcej

Środki Trwałe

Program do samodzielnego prowadzenia obowiązkowego rejestru środków trwałych. Amortyzacja, wartości niematerialne i prawne, klasyfikacje.

» więcej

Umowy

Program do samodzielnego prowadzenia spraw kazdrowych. Nowa składka zdrowotna, PPK, ulga dla klasy średniej. Gotowa na Nowy Ład.

» więcej

Fakturzysta

Program do fakturowania z magazynem

» więcej

Lokator

Program dla wspólnoty mieszkaniowej

» więcej

Rolnik

Program do skupu i sprzedaży produktów rolnych

» więcej

Serwis

Program do obsługi serwisu

» więcej

Warsztat

Program do obsługi warsztatu

» więcej

Aplikacje serii 365 wymagają Windows 10 lub 8.1. Jeśli nadal chcesz korzystać z oprogramowania na starszym systemie, jeśli nie jesteś gotowy na częste aktualizacje i nie chcesz zmieniać swoich przyzwyczajeń - mamy rozwiązanie.
» zobacz więcej informacji